Profil tvrtke : Osoblje

Direktor

Hrvoje Kekez univ.spec.oec.dipl.ing.str.

Osoblje : Direktor
Tel:
+385 35 446 469
Mob:
+385 98 467 896
Fax:
+385 35 444 702
e-mail:
hrvoje.kekez@strojna-obrada.hr

Rukovoditelj odjela komercijale

Marin Nujić mag.ing.str.

Osoblje : Rukovoditelj odjela komercijale
Tel:
+385 35 492 138
Mob:
+385 99 331 2040
Fax:
+385 35 444 702
e-mail:
marin@strojna-obrada.hr

Voditeljica odjela nabave

Valentina Vrdoljak Jurić ing.str.

Osoblje : Voditeljica odjela nabave
Tel:
+385 35 445 659
Mob:
+385 99 267 4336
Fax:
+385 35 444 702
e-mail:
valentina@strojna-obrada.hr

Rukovoditelj kontrole - QA predstavnik

Anto Špionjak ing.str.

Osoblje : Rukovoditelj kontrole - QA predstavnik
Tel:
+385 35 492 149
Fax:
+385 35 444 702
e-mail:
kontrola@strojna-obrada.hr

Voditeljica odjela financija

Vlatka Sarilar

Osoblje : Voditeljica odjela financija
Tel:
+385 35 492 135
Fax:
+385 35 444 702
e-mail:
racunovodstvo.vlatka@gmail.com
financije@strojna-obrada.hr

Voditelj proizvodnje

Željko Kljajić

Osoblje : Voditelj proizvodnje
Tel:
+385 35 492 141
Mob: 
+385 98 170 27 01
Fax:
+385 35 444 702
e-mail:
zkljajic@strojna-obrada.hr

Rukovoditelj općih i pravnih poslova

Vlasta Šmehil dip.iur.

Osoblje : Rukovoditelj općih i pravnih poslova
Tel:
+385 35 492 140
Fax:
+385 35 444 702
e-mail:
kadrovska@strojna-obrada.hr

Voditelj službe održavanja - Predstavnik uprave za energiju

Boris Kosijer ing.elektrotehnike

Osoblje : Voditelj službe održavanja - Predstavnik uprave za energiju
Tel:
+385 35 492 139
Mob: 
+385 98 656 851
Fax:
+385 35 444 702
e-mail: 
kosijer@strojna-obrada.hr

Predstavnik uprave za okoliš, sigurnost i zaštite na radu

Marija Tokić struč.spec.ing.sec.

Osoblje : Predstavnik uprave za okoliš, sigurnost i zaštite na radu
Tel:
+385 35 492 136
Fax:
+385 35 444 702
e-mail:
marija@strojna-obrada.hr

Voditelj konstrukcija

Gabrijel Mandura mag.ing.str.

Osoblje : Voditelj konstrukcija
Tel:
+385 35 492 137
Fax:
+385 35 444 702
e-mail:
gabrijel.mandura@gmail.com

Voditelj pripreme proizvodnje

Marko Jerković ing.str.

Osoblje : Voditelj pripreme proizvodnje
Tel:
 +385 35 492 145
Mob:
+385 99 267 4335
Fax:
+385 35 444 702
e-mail:
marko.jerkovic@strojna-obrada.hr